Міжнародна науково-практична конференція «Духовно – моральне виховання молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

«Духовно — моральне виховання молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід»,

яка відбудеться у Національному університеті «Острозька академія» на гуманітарному факультеті

30 — 31 травня 2013 року

Тематика секційних засідань:

•  Актуальність духовно-морального виховання молодого покоління;
  •  Методи духовно-морального виховання;
  •  Засоби духовно-морального виховання;
  •  Вітчизняний досвід духовно-морального виховання;
  •  Зарубіжний досвід духовно-морального виховання;
  •  Роль Національного університету «Острозька академія» та інших ВНЗ у духовно-моральному вихованні молоді.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 20 хв).
  2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 15 хв).
  3. Участь у конференції без доповіді.
  4. Публікація статті.
  5. Проведення майстер-класу.
  6. Проведення власного круглого столу для оприлюднення досвіду.

Робочі мови конференції — українська, російська, англійська.

Для участі у конференції просимо надіслати до 15 березня 2013 року такі матеріали:

1.Заявку для участі у конференції (Прізвище. Ім’я. По-батькові. Науковий ступінь. Вчене звання. Посада. Установа (назва, адреса, телефон, факс, e-mail). Тема доповіді. Назва секції/workshop. Форма участі. Домашня адреса, контактний телефон, e-mail. Необхідність броні житла. Особистий підпис.)  надсилати на електронну адресу оргкомітету julia.novak7@gmail.com, christian.lab@oa.edu.ua.

2.Наукову статтю українською мовою з підписами авторів (1 примірник роздрукованого тексту 6-12 сторінок формату А4, а також електронний варіант у форматі RTF, ODT або DОС на СD-диску) слід надіслати на адресу оргкомітету: Лабораторія християнської етики, християнської психології та християнської педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, Україна, 35800

3.Рецензію доктора чи кандидата наук на статтю учасників конференції без наукового ступеня (для статей докторів та кандидатів наук рецензії не потрібні).

Контактні телефони:

тел./факс (03654) 2-29-49 – деканат гуманітарного факультету НаУ ОА

моб. тел.(098)383 4265, Новак Юлія Валеріївна

Вартість публікацій у фаховому збірнику — 25 грн. за одну сторінку формату А4. За поштову пересилку кожного збірника — 10 грн. (якщо є така необхідність).

Збірник належить до списку фахових видань ВАК України

Зверніть, будь ласка, увагу!

Статті, що не відповідають вимогам ВАКу, науковому рівню та тематиці конференції, а також надіслані пізніше встановленого терміну будуть відхилені оргкомітетом.

Професорсько-викладацький склад гуманітарного факультету щиро бажає усім майбутнім учасникам конференції творчого натхнення і цікавих зустрічей!

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 45 Кб