VII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок

Ставропігійний студентсько-викладацький храм преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 28 січня 2012 року проводить VII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок.

До участі у фестивалі запрошуються солісти, ансамблі, хорові колективи та всі ті, хто бажає прославити Бога різдвяними піснеспівами. Усі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та сувенірами. На фестивалі виступлять відомі колективи з м. Києва, Тернополя, Рівного, Острога та інших міст.

Місце проведення: студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

Заїзд учасників о 9.00.

Початок фестивалю: 10.00.

Заявки про участь у фестивалі просимо подати до 16 січня 2012 року за адресою: Ставропігійний студентсько-викладцький храм преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл, 35800. тел/факс: (03654) 2-29-49, 0964243494, e-mail: spoky_tooth@mail.ru.

Координатор фестивалю: староста студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Андрій Куцюк, 099 20 75 556.