Міжобласний конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст»

Запрошуємо учнів 8-11 класів з усіх регіонів України до участі у П'ятому міжобласному конкурсі учнівських робіт «Я — журналіст!». Організатори конкурсу - Національний університет «Острозька академія», Видавничий дім «ОГО», управління освіти і науки Рівненської, Волинської та Хмельницької облдержадміністрацій.

За умовами конкурсу, його учасники повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):
- «Цікаве — поруч» (розповідь про цікаве місце (місця) або цікаву людину (нашого сучасника) у своєму населеному пункті, яке учень хотів би показати туристу, котрий приїхав з іншого регіону, або з якою хотів би його познайомити);
- «Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті» (думки учня про те, що варто змінити на краще в тому населеному пункті чи регіоні, де він проживає).

До творчої роботи учасник конкурсу додає есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему «Чим приваблює мене професія журналіста».

Також потрібно надати інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць та рік народження, назву навчального закладу, клас або курс, домашню адресу, домашній та мобільний телефони та фотографію портретного типу. Обов’язковим є надання письмової згоди одного з батьків на участь дитини в конкурсі, використання її фото в ЗМІ та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Ця згода має бути подана або на паперовому носієві, або в електронному форматі у відсканованому вигляді. Текст згоди повинен мати такий вигляд: «Я (прізвище, ім’я, по батькові) даю згоду на участь моєї дитини (прізвище, ім’я, по батькові) в П'ятому міжобласному конкурсі учнівських творів “Я – журналіст!”, використання її фото та творчої роботи в ЗМІ в будь-якому вигляді впродовж будь-якого часу та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Дата, підпис».

Роботи разом із інформацією, про яку йдеться у попередньому абзаці, слід надсилати або приносити за адресою: Видавничий дім «ОГО», вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: «Я – журналіст!». Роботи в електронному вигляді, разом із вищевказаною інформацією, надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net. У темі листа слід вказати: «Я — журналіст!».

Роботи приймаються до 15 лютого 2013 року. Нагородження переможців відбудеться у Національному університеті «Острозька академія» у березні 2013 року. Переможці конкурсу «Я — журналіст!» будуть відзначені дипломами та подарунками. Це і література з журналістики (в тому числі підручники, рекомендовані Міністерством освіти та науки, сім’ї, молоді та спорту України), і рекомендації для вступу до вищих навчальних закладів, і публікації в газетах та на інтернет-ресурсах ВД «ОГО», які в подальшому будуть завірятися в установленому порядку для використання під час творчого конкурсу у ВНЗ; і можливість пройти безоплатне або на пільгових умовах навчання основ журналістики на базі Видавничого дому «ОГО» і ТРК «Рівне 1», і участь у телепередачах, і посвідчення позаштатних кореспондентів.

Довідки щодо участі у конкурсі «Я — журналіст!» можна отримати за телефоном (050) 339-39-85 або написавши на електронну адресу vg2001@ukr.net. Контактна особа — керівник конкурсу, викладач кафедри журналістики і літературознавства НаУ «Острозька академія», головний редактор ВД «ОГО» Віталій Голубєв.