ІІІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Інформаційне суспільство і нові виміри культури»

Кафедра культорології та філософії Національного університету «Острозька академія» запрошує взяти участь у IIІ Всеукраїнській інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, присвяченій темі «Інформаційне суспільство і нові виміри культури».

На конференції обговорюватимуть наступне коло питань:
- концептуальні осмислення культури в інформаційну епоху;
- віртуалізація культурних феноменів;
- кіберпростір культури;
- Інтернет як соціокультурний феномен;
- людина та Інтернет: антропологічні аспекти культури інформаційного суспільства;
- субкультури в Інтернеті;
- становлення інформаційного суспільства в Україні
- політика в часи нетократії;
- естетика нових медіа;

Заявки та матеріали надсилати до 1 березня 2012 року на адресу сonference.culture@oa.edu.ua. У темі листа зазначати «Інтернет-конференція „Інформаційне суспільство і нові виміри культури“-2012».

За додатковою інформацією звертатися до координатора конференції — Дмитра Шевчука: сonference.culture@oa.edu.ua або dmytro.shevchuk@oa.edu.ua

Інформаційний лист та заявка на участь в конференціїІнформаційний лист та заявка на участь в конференції
Файл .doc, 43,5 Кб