День відкритих дверей на гуманітарному факультеті

15 березня 2012 року (четвер) відбудеться день відкритих дверей на гуманітарному факультеті Національного університету «Острозька академія». Запрошуємо абітурієнтів, які хочуть здобути такі  спеціальності:

• «Філософія, релігієзнавство»;
  • «Релігія міжнародних відносин»;
  • «Журналіст в релігійній сфері»;
  • «Релігійний туризм і паломництво»;
  • «Українська мова та література»;
  • «Літературна творчість»;
  • «Журналістика»;
  • «Культурологія».

План роботи заходу «Стань студентом гуманітарного факультету»:

10.00 — 10.30 — зустріч з деканом
10.30 — 11.00 — відвідання пар
11.00. — 12.00 — презентація спеціальності, зустріч з завідувачем кафедри та викладачами кафедри
12.00 —12.30 — зустріч з директором інституту довузівського, та дистанційного навчання Пастушок Г. С.
12.30 — 13.00 — концерт
13. 00 — 14.00 — обід
14.00 — екскурсія по академії

Можливе спілкування в прямому ефірі.