Інформаційно-пізнавальний захід «Відчуй себе студентом спеціальності Журналістика та літературознавство»

План інформаційно-пізнавального заходу «Відчуй себе студентом спеціальності Журналістика та літературознавство»

Четвер (26.01.12)
9.30 -10.00 –зустріч із абітурієнтами;
10.00 -11.00 – зустріч із деканом факультету В.М. Жуковським (38 аудиторія).
11.00 -12.00 - зустріч і знайомство із викладачами кафедри, із студентами-журналістами, тестування з метою профорієнтаційної роботи, відвідування занять проф.Білоуса П.В., с.в. Штурхецького С.В., викладача-стажиста Пухонської О.Я.
12.00 - 12.30 – зустріч із керівником департаменту платних форм навчання Пастушок Галиною.
12.30 – 13.30 - зустріч із головою братства спудеїв, концерт.
13.30.-14.00 – обід.
14.00-14.30 - Ознайомлення із навчальними програмами та специфікою навчання на спеціальності , роботою прес-центру
14.30 – екскурсія Острозькою академією
За бажанням можна ще відвідати заняття чи поспілкуватися із студентами та викладачами.

П’ятниця (27.01.12)
Оскільки абітурієнти із Горлівки (Донецька область) приїдуть на кілька днів, то планується відвідання:
-    музею «Князів острозьких»
-    Музею книги
-    Межирицького монастиря.