Круглий стіл на тему «Гендер та філософія: гендерні студії у філософських науках»

Кафедра гендерних досліджень та кафедра культурології та філософії запрошують взяти участь у щорічному круглому столі
присвяченому гендерній проблематиці на тему «Гендер та філософія: гендерні студії у філософських науках», який відбудеться 22 листопада 2012 року.

Заявки на участь у круглому столі приймаються до 15 листопада 2012 року. У заявці потрібно вказати прізвище, посаду, вчений ступінь, наукове звання, місце роботи/навчання, тему доповіді та контактну адресу.
До вказаного терміну також потрібно надіслати анотацію доповіді (10-15 речень).

За додатковою інформацією звертатися:
Петрушкевич Марія Стефанівна Тел. 097 945 44 16
e-mail: kafedra.kulturologii@oa.edu.ua