Тренінг із написання грантових проектів «Фандрайзинг для громадських організацій»

Інститут глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія» запрошує усіх бажаючих взяти участь у тренінгу із написання грантових проектів «Фандрайзинг для громадських організацій», який відбудеться у вівторок, 4 грудня, о 15.35 (перша сесія), ауд.40; та у вівторок, 11 грудня, о 15.35 (друга сесія).

Тривалість кожної сесії — 2,5 год.
Учасники тренінгу забезпечуються літературою та навчальними матеріалами, отримують Сертифікат і безцінні знання стосовно того ЯК, ДЕ і В КОГО можна залучити ГРОШІ для своїх громадських і науковио-дослідних проектів

Участь БЕЗКОШТОВНА

Для реєстрації — звертайтеся, будь ласка, на кафедру документознавства та інформаційної діяльності НУ «Острозька академія» або за адресою: kafedra.doc@oa.edu.ua