Конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток»

18-19 травня 2012  р. у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться Х Ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Тематичні напрямки роботи конференції:

• Реформування бюджетної та податкової системи України
  • Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України
  • Фінансові аспекти соціальної політики держави
  • Міжнародні фінанси у фінансовій системі України
  • Сучасні тенденції розвитку фінансового ринку
  • Математичні моделі та інформаційні технології у фінансах

За довідками звертатись:
к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів Кривицька Ольга Романівна
тел. (03654) 3-01-39, моб. (067) 915-77-12, Е-mail: olha.kryvytska@oa.edu.ua

Інформаційний лист та вимоги до статейІнформаційний лист та вимоги до статей
Файл .doc, 50 Кб