Фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських правничих есе на тему «Дотримання прав людини у сфері охорони здоров'я»

В суботу, 25 лютого, в приміщенні Національного університету «Острозька Академія» відбудеться фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських правничих есе на тему «Дотримання прав людини у сфері охорони здоров’я».

Організатором Конкурсу є місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Європейська Асоціація Студентів Права Україна — ЕЛСА Україна», ЕЛСА Острог. Співорганізаторами Конкурсу є Національний університет «Острозька академія», Інститут права ім. І.Малиновського,Всеукраїнська молодіжна громадська асоціація «Український Молодіжний Правничий Союз».

У фінальному турі беруть участь переможці І туру, що проводився 1 грудня 2011 року — 1 лютого 2012 року.