IV Регіональний фестиваль реклами

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності та відділ зв’язків з громадськістю
Національного університету «Острозька академія» оголошують конкурс рекламних проектів на тему:

«Пропаганда здорового способу життя та шляхи подолання шкідливих звичок»

Все, що Вам потрібно:

• реалізувати Ваші креативні ідеї у рекламні проекти;
  • подати заявку на участь у фестивалі;
  • заповнити аплікаційну форму на кафедрі документознавства;
  • надати рекламні проекти на попередній розгляд комісії конкурсу до 25 БЕРЕЗНЯ 2012 р.
  • та, нарешті, гідно представити власний рекламний проект у день проведення фестивалю !!!

Конкурс відбудеться 18 квітня 2012 року в таких номінаціях:

•    Телевізійна реклама
•    Друкована реклама (реклама в пресі)
•    Постери для зовнішньої реклами та плакати
•    Графічний дизайн
•    Інтернет-реклама та веб-дизайн
•    Рекламна фотографія
•    Етикетка та упаковка
•    Зовнішня реклама
•    Радіореклама
•    PR-проекти
•    Рекламна кампанія
•    Альтернативна реклама

Детальну інформацію можете отримати за телефонами:
Юлія Маслова (067) 988 44 83,
Ольга Шкрібляк (097) 148 39 48,
Олексій Костюченко (098) 782 79 69

Про наміри взяти участь у конкурсі повідомте, будь ласка, оргкомітет за електронною адресою ostroh_rfest@ukr.net до 10 лютого 2012 року.

Генеральний медіа-партнер