Презентація енциклопедії «Острозька академія XVI – XVII ст.»

10 травня 2012 р., о 17.00 у великій концертній студії Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України (вул. Первомайського, 5-A, 3-поверховий будинок у дворі, метро «Кловська») у циклі прямоефірних передач «Радіоканал «Культура» представляє» відбудеться презентація енциклопедії «Острозька академія XVI – XVII ст.».

У цьому дійстві беруть участь: ректор університету, Герой України Ігор ПАСІЧНИК, проректор академії, письменник Петро КРАЛЮК, Надзвичайний і Повноважний посол, письменник Юрій ЩЕРБАК, директор Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України Микола ЖУЛИНСЬКИЙ, професори Києво-Могилянської Академії: мовознавець Лариса МАСЕНКО та літературознавець Володимир ПАНЧЕНКО, директор Інституту української мови, доктор філології Павло ГРИЦЕНКО.

У програмі передачі – виступ хору Острозької академії, а також – лідера гурту «Хорея Козацька» Тараса КОМПАНІЧЕНКА.

Ведучий програми – Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Довідки за телефонами: 239-92-25, 234-15-24