І тур Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011- 2012 н.р. зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1324 від 18.11.2011 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011-2012 н.р.» у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Мета олімпіади підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

І тур Олімпіади відбудеться 23 лютого 2012 року о 14.30 у аудиторії №2 (центральний корпус).

В першому турі беруть участь 24 студента бакалаврату та магістеріуму, які за результатами іспитово-модульної сесій мають високий рівень успішності у навчанні.

І тур олімпіади буде включати:

• комплексне тестування з профільних дисциплін;
  • презентація творчого (креативного) проекту, виконаного в програмах (Word, FrontPage, Excel, Access).

Переможці першого туру візьмуть участь у другому турі Олімпіади, що відбудеться у Донецькому національному університету 27-29 березня 2012 р.