27-28 вересня 2012 р. в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться П’ята міжнародна наукова конференція «Українська діаспора: проблеми дослідження».

Робота конференції планується за наступними напрямами:

•          Українська діаспора як історичне, соціальне та демографічне явище
•          Перспективи співпраці між діаспорою і Україною
•          Суспільно-громадське життя в діаспорі
•          Мистецькі здобутки в діаспорі
•          Українська освіта в діаспорі
•          Розвиток науки в діаспорі
•          Видатні українці за межами України
•          Міжнародна діяльність діаспори
•          Архіви, архівні фонди і книжкові колекції діаспори в Україні та за кордоном
•          Українські періодичні видання в діаспорі

Просимо надсилати заявки або звертатися за докладнішою інформацією: