ХIV Міжнародний фотоконкурс «День—2012»

Триває черговий, ХIV Міжнародний фотоконкурс «День—2012», засновником та організатором якого є всеукраїнська газета «День».

Цей конкурс є одним з найбільш масштабних соціально-культурних проектів «Дня», що проводиться щорічно, починаючи з 1998 року. Його мета — показати українське життя, яким воно є. Адже для справжніх майстрів фотографії немає нічого цікавішого в світі, ніж люди, їхні почуття й характери. Але, щоб зробити по-справжньому цікаву й глибоку за змістом світлину, треба ще й вміти осягати ці характери та відчувати настрої.

Кожного року на конкурс надходить близько 2000 фоторобіт як від маститих фотомайстрів, так і від аматорів-початківців у рубрики «Події», «Особистість», «Життя як воно є», «Український світ». Є й окрема рубрика «Світ очима дітей» — для юних фотохудожників до 18 років.

У Фотоконкурсу «Дня» чи не найбільша в Україні кількість партнерів, що складають солідний призовий фонд. Але найбільш важливим для справжніх фотохудожників, звичайно, є те, що згодом їхні роботи побачать тисячі співвітчизників, адже виставки, складені з найкращих робіт згодом подорожують великими й малими містами України. Тільки у Києві велику гала-виставку з близько 300 картин кожного року відвідує близько 10 тис чоловік.

Тож надсилайте нам свої роботи, беріть участь у конкурсі «День-2012». Адже фотографування наразі — чи не найдемократичніший вид візуальних мистецтв, а отже й загальнодоступний. Участь у конкурсі та відвідання фотовиставок для всіх безкоштовні.

Роботи приймаються до 10 вересня.