День Національного університету «Острозька академія»

Острозька академія четвертого жовтня святкуватиме 18-річчя з моменту свого відродження та 436 років з часу заснування. Традиційно у цей день університет перетворюється на пасіку з факультетськими вуликами, бджолами та ярмарком.

Упродовж дня заплановано такі заходи:

10:30 – 11:00. Молебень. Студентсько-викладацький храм преп. Ф.Острозького.
12:00. Святкове привітання від ректора та гостей університету. Студентський парк.
12:20 – 13:20. Урочистості з нагоди Дня університету. Актова зала.
13:30 -  14:00. Акція «Моя мова жива!»: флеш-моб «436 імен Острозької академії», «Милозвучно українською», «Відкритий мікрофон».
14:00 – 16.00. Ярмарок «Пасіка».

Упродовж ярмарку:

- фотографування з історичними персонажами князем В.-К. Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою в рамках благодійної акції;
- виставка-продаж рукоділля;
- виставки художніх та фоторобіт;
- виставки кераміки, кованих виробів, виготовлення монет ОА;
- продаж сувенірної продукції із символікою університету;
- продаж меду; конкурс на кращий костюм бджоли; бджолоарт; обмінні пункти з валютою «бджоли»;
- пригощання стравами української кухні та страви від учасників обмінної програми «Канада.Світ.Молодь»;
- аукціон балів викладачів;
- концертні виступи художніх колективів тощо.

Упродовж дня книжкова книжкова виставка наукових праць викладачів НаУОА.