Набір статей до збірника «Наукові записки. Серія “Культурологія”»

Кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» оголошує набір статей до чергового випуску наукового збірника — Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія: Культурологія.

Термін прийому статей — до 15 липня 2012 року.

До друку приймаємо статті українською мовою, які ретельно відредаговані та оформлені у відповідності до вимог. Статті, у яких недотримано нижчевказаних вимог не розглядатимуться!

Матеріали слід надсилати: електронний варіант на адресу cultiden@gmail.com (обов’язково вказати тему листа «Наукові записки. Вип. 10»),

До статті слід долучити: окремим файлом для електронної версії) відомості про авторів: Прізвище, ім’я, по-батькові, вчене звання, вчений ступінь, посада, назва установи, поштова адреса, телефон та електронна адреса.

Вимоги до статей:

- Матеріал слід підготувати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (всі поля — 2 см.), міжрядковий інтервал — 1,5, шрифт Times New Roman, 14 кегль.

- Абзацний відступ ставити автоматично 1,25 см. (Увага: не допускається створення абзаців за допомогою пробілів чи клавіші Tab).

- Текст вирівнюється по ширині. - В тексті слід розрізняти тире і дефіс. (Увага: не допускається їх взаємна заміна).

- В статті слід використовувати лапки «„. Використовуйте їх для цитат, назв творів тощо. Для внутрішньоцитатного виділення використовуйте лапки “».

- Посилання давати за зразком [2, с. 45].

- На першій сторінці зверху зліва розміщується УДК, наступний рядок (вирівнювання справа): ім’я та прізвище автора, після цього наступний рядок — великими літерами назва статті (вирівнювання по центру). З наступного рядка — анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами (приблизно 5-7 рядків).

Вартість публікації статті — 18 грн. / сторінка За детальнішою інформацією звертатися до: Дмитра Михайловича Шевчука — тел. 0669300489