Міжнародна конференція «Проблеми культурної ідентичності: минуле і сучасне діалогу культур»

26-27 квітня 2012 р. кафедра культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить Міжнародну наукову конференцію під загальною назвою: «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур».

Тема цьогорічної конференції: «Проблеми культурної ідентичності: минуле і сучасне діалогу культур».

Передбачається обговорення наступного кола загальних проблем:
1. Сучасні стратегії ідентичності;
2. Модерні та постмодерні пошуки ідентичності;
3. Проблеми ідентичності в сучасній Україні;
4. Проблема співвідношення глобальних і локальних ідентичностей;
5. Ідентичність Чужого і «чужі» ідентичності в Європі;
6. Топос «Малої Вітчизни»;
7. Проблеми релігійної ідентичності;
8. Проблеми політичної ідентичності;
9. Проблеми ідентичності національних та етнічних менших в сучасних багатокультурних суспільствах;
10. Проблеми ідентичності і культурна традиція

До участі у конференції запрошуються філософи, культурологи, історики, політологи, соціологи, філологи та науковці інших галузей.

В рамках роботи цьогорічної конференції передбачається проведення круглого столу на тему: «Стратегії, дискурси і практики сучасних ідентифікацій».

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, польська.

Заявки (форма заявки додається) на участь в конференції, тези та статті надсилати до 15 січня 2012 р. за адресою:

Кафедра культурології та філософії, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська 2. м. Острог, Рівненська обл. 35800 або на е-mail: cultiden@gmail.com (у темі листа обов’язково вказати «Конференція-2012»).

За детальнішою інформацією звертатися за тел.: (0362) 24-16-50 з 18.00 до 21.00 — Зайцев Микола Олександрович або 066 9300489 — Шевчук Дмитро Михайлович.

Вимоги до статей та заявка на участь в конференціїВимоги до статей та заявка на участь в конференції
Файл .doc, 31,5 Кб