Конференція: «Соціально-інформаційні процеси в державному управлінні та місцевому самоврядуванні»

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» та Рівненська обласна рада запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій темі: «Соціально-інформаційні процеси в державному управлінні та місцевому самоврядуванні».

Планується робота двох секцій «Державне управління» та «Місцеве самоврядування», в яких обговорюватиметься наступне коло питань:

-  інформаційне забезпечення управлінської діяльності;
-  практика впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
-  впровадження і розвиток електронного урядування;
-  новітні засоби комунікації в роботі державного службовця;
-  подолання інформаційної нерівності – одне із завдань державного управління;
-  інформаційний простір і державна влада: проблеми співіснування;
-  актуальні виклики перед органами місцевого самоврядування;
-  депутатська діяльність і особливості її представлення в інформаційному просторі;
-  соціальні процеси у сучасному українському суспільстві;
-  проблеми функціонування місцевих ЗМІ.

До участі запрошуються вчені, аспіранти, посадовці органів державної влади та місцевого самоврядування, депутати рад різних рівнів, представники НДО та ЗМІ.

Науково-практична конференція буде проходити в два етапи – дистанційної участі та семінару.

Етап 1. Дистанційна участь
Створено сайт конференції, на якому, після розгляду оргкомітетом, будуть розміщені відібрані матеріали. Від часу розміщення матеріалів на сайті і до початку другого етапу конференції (22 лютого 2012 року) відбудуться обговорення статей та дискусії. Для запобігання спаму інструкція участі в обговореннях буде надіслана кожному учаснику. Автори публікацій, чиї статті викликали найбільший інтерес та схвалення аудиторії, а також найактивніші учасники обговорення отримують дипломи від оргкомітету конференції.

Етап 2. Науково-практичний семінар
22 лютого 2012 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться другий етап конференції, у програмі якого – «круглі столи» з проблемних питань та секційні засідання із заслуховуванням доповідей.
За результатами двох етапів конференції буде відібрано кращі статті і запропоновано авторам опублікувати в «Наукових записках Національного університету «Острозька академія» (Серія «Культура і соціальні комунікації»).

Мови участі: українська, англійська, російська, польська.

Заявки та матеріали надсилати до 18.00 17 лютого 2012 року на адресу: konference.did.oa@gmail.com (маємо прохання в темі листа зазначати: «Конференція «Соціально-інформаційні процеси в державному управлінні та місцевому самоврядуванні»).

За додатковою інформацією звертатися до координатора конференції – Олени Шершньової за адресою konference.did.oa@gmail.com або за телефоном +38 (050) 43-50-130

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 42 Кб