Науково-практична конференція за міжнародною участю «Інституційні механізми розширення партнерських зв'язків України з країнами ЄС у соціогуманітарній сфері»

Національний університет «Острозька академія» та Інститут глобальних стратегій управління запрошують усіх бажаючих долучитися до участі науково-практичної конференції за міжнародною участю «Інституційні механізми розширення партнерських зв'язків України з країнами  ЄС у соціогуманітарній сфері».

Метою заходу є розширення міжнародної співпраці та обмін досвідом між науковими установами, вищими навчальними закладами зарубіжних країн та України у сфері вирішення соціогуманітарних питань.

Місце проведення заходу – Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2, приміщення Національного університету «Острозька академія».

Робочі мови – українська, російська, англійська

Учасники науково-практичної конференції з різних міст України, Словаччини, Польщі обговорять актуальні питання розвитку спільного європейського соціогуманітарного простору.