Всеукраїнська конференція «Духовно – моральне виховання молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід»

В Національному університеті «Острозька академія» 23-25 квітня 2012 року на гуманітарному факультеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовно – моральне виховання  молодого покоління. Вітчизняний і зарубіжний досвід».

Тематика секційних засідань:

• Актуальність духовно-морального виховання молодого покоління;
  • Методи духовно-морального виховання;
  • Засоби духовно-морального виховання;
  • Вітчизняний досвід духовно-морального виховання;
  • Зарубіжний досвід духовно-морального виховання;
  • Роль Національного університету «Острозька академія» та інших ВНЗ у духовно-моральному вихованні молоді.

Для участі у конференції просимо надіслати до 1  березня 2012 року:

1. Заявка для участі у конференції (форма додається).
  2. Стаття (1 примірник роздрукованого тексту 5-12 сторінок формату А4, а також електронний варіант, який слід надіслати на диску або на електронну адресу зазначену нижче).
  3. Рецензія доктора/кандидата наук на статтю для учасників без наукового ступеня.

Файл створити у редакторі Word і зберегти у форматі doc або rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, Ivaniv_article.doc; Ivaniv_zayavka.doc.

Програма конференціїПрограма конференції
Файл .doc, 104 Кб