І Канадські наукові читання

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національний університет «Острозька академія»

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія»

Факультет романо-германських мов НаУОА

Кафедра міжнародної мовної комунікації

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у І Канадських наукових читаннях, які відбудуться 20 — 21 лютого 2013 року у Національному університеті «Острозька академія».

Основі напрямки роботи:

1.  Особливості канадського варіанту англійської мови.
  2.  Функціонування французької мови у Канаді.
  3.  Система освіти у Канаді.
  4.  Політична система Канади.
  5.  Особливості економічного розвитку у Канаді.
  6.  Канадська літературна спадщина.
  7.  Українська діаспора у Канаді.
  8.  Гендерні дослідження у Канаді.
  9.  Політика мультикультуралізму у Канаді.

Робочі мови: українська, англійська

Форма участі: доповідь (до 10 хвилин) без публікації

Заявки на участь у читаннях та коротку анотацію доповіді слід надіслати одним файлом на електронну адресу kset82@gmail.com із зазначенням прізвища автора та примітки «Заявка на Канадські читання» у темі листа. Заявку та анотацію слід надсилати українською та англійською мовами до 15 лютого 2013 року.

У рамках читань планується проведення конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якого буде відзначено студентів, які займуть перші місця. Роботи на конкурс необхідно надіслати на електронну адресу kset82@gmail.com не пізніше 10 лютого 2013 року, зазначивши у темі електронного листа прізвище автора та примітку «на конкурс Канадські читання». Кращі наукові роботи рекомендуватимуться до розміщення на науковому блозі НаУОА.

Вимоги до конкурсних робіт: Тексти статей повинні відповідати вимогам ДАК України, містити анотацію із зазначенням ключових слів українською, російською та англійською мовами, список літератури та посилання на нього.

Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля — по 2 см; ліве поле — 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал — 1,5. Мінімальна кількість сторінок для статті — 8, максимальна — 12.

Участь у читаннях — безкоштовна. Учасники Канадських наукових читань отримають сертифікати . За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою kset82@gmail.com.

Заявка на участь у Канадських наукових читаннях:

Прізвище, ім’я, по-батькові:

Навчальний заклад:

Факультет:

Спеціалізація:

Курс:

Адреса:

Тел.:

Необхідне технічне забезпечення:

Тема доповіді:

Анотація (5 — 10 речень основних тез доповіді):