Набір статей у фахове електронне видання «Часопис Національного університету "Острозька академія". Серія "Право"»

Продовжується набір статей у фахове електронне видання «Часопис Національного університету "Острозька академія". Серія "Право"», № 2(6), 2012 рік.

Кінцевий строк подачі матеріалів — 30 жовтня 2012 року.

Дата виходу збірника — грудень 2012 року.

Умови оформлення та публікації наукових статей знайдете в інформаційному листі. За додатковою інформацією звертатися на e-mail lawjournal@oa.edu.ua

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 49 Кб