ІІІ Регіональна наукова конференція «Актуальні питання історії України. Україна і світ»

Національний університет «Острозька академія», факультет міжнародних відносин, кафедра історії ім. М. Ковальського, Наукове товариство студентів і аспірантів ім. О. Оглоблина 25 квітня 2012 року проводять ІІІ Регіональну наукову конференцію «Актуальні питання історії України. Україна і світ».

Пріоритетні напрями роботи конференції:

1)    Історіографія, джерелознавство та методологія історії;
2)    Історія України;
3)    Україна і світ;
4)    Історія української діаспори;
5)    Острогіана.

Реєстрація учасників відбувається до 1 березня 2012 року.  До вказаного терміну необхідно надіслати статті обсягом до 8 сторінок на адресу: Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська 2, кафедра історії ім. М. Ковальського, або на електронну адресу ntsіaіoо@gmail.com. Студентам необхідно також надіслати завірену рецензію наукового керівника.

Вимоги до оформлення робіт: шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал 1,5, посилання в квадратних дужках, список джерел та літератури за абеткою в кінці тексту. На початку статті після назви потрібно дати анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами.

Організаційний внесок 80 грн. сплачується до 1 березня на рахунок  4149 6053 7830 9447 (ПриватБанк, Пась С. В.).

Контактний телефон:
0966392720 – Богданець Сергій, голова Наукового товариства студентів і аспірантів ім. О. Оглоблина.
0987014957 – Пась Сергій, заступник голови Наукового товариства ім. О. Оглоблина.