Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з історичних наук

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році буде проходити Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з історичних наук у два тури:
перший тур — у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації (жовтень-грудень 2012 року);
другий тур — у Національному університеті «Острозька академія» (січень-березень 2012 року).

Відібрані наукові роботи студентів направляються для участі у другому турі Конкурсу до 20 січня 2012 року за адресою:

Кафедра історії (на конкурс) Національний університет «Острозька академія» вул. Семінарська, 2, м. Острог Рівненська обл. 35800

Секретар галузевої конкурсної комісії: кандидат історичних наук Антонюк Ярослав Миколайович. Тел.: 0973802792

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту УкраїниНаказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Файл .doc, 299 Кб