Акція «Відчуй себе спудеєм Острозької академії»

Національний університет «Острозька академія» з нагоди Дня студента 17 листопада 2011 року запрошує випускників шкіл взяти участь в акції «Відчуй себе спудеєм Острозької академії».

У програмі:
1. Відвідування лекцій та практичних занять на обраному факультеті.
2. Екскурсія Острозькою академією та ознайомлення з матеріально-технічною базою університету.
3. Спілкування зі студентами, професорсько-викладацьким складом, деканами факультетів та завідувачами кафедр.

Початок о 9.00 год.

Зареєструватися та отримати детальну інформацію можна до 15 листопада 2011 року за телефонами: (03654)-3-00-69, (097)-553-74-10.