В Острозькій академії відзначають пам’ять видатного українського історика Миколи Павловича Ковальського

В Острозькій академії відзначають пам’ять видатного українського історика – засновника сучасної джерелознавчої наукової школи України – Миколи Павловича Ковальського.

19 березня 2011 року о 11.30 - покладання квітів до могили вченого.

21 березня 2011 року о 15.25 в актовій залі університету відбудеться вечір пам’яті ВЧЕНИЙ. УЧИТЕЛЬ. ЛЮДИНА:
- Доповідь «М.П. Ковальський: життя і діяльність» (заступник завідувача кафедри історії НаУОА, доцент М.Б. Близняк).
- Виступи зі спогадами учнів та колег історика.

Упродовж тижня у Науковій бібліотеці НаУОА діятиме виставка праць Миколи Ковальського.