Відзначення Дня української писемності та мови

Програма відзначення
Дня української писемності та мови
у Національному університеті «Острозька академія»

08 листопада 2011 р.

• 15:30. Загальноуніверситетський диктант. Аудиторія П-3.
  • 16:30. Свято писемності та мови. Театр-студія «Слово». Аудиторія прес-центр.

09 листопада 2011 р.

• 08:20. Молебень вшанування пам’яті Нестора Літописця. Студентсько-викладацький храм преп. Ф. Острозького.
  • 10:20, 13:40, 15:15. «Живі голоси» українських поетів. Студентське радіо.
  • 12:00. Нагородження переможців літературного конкурсу «Витоки». Зала засідань вченої ради.
  • 12:00. Уривок з вистави «Мина Мазайло» у виконанні театральної студії «Дивись!». Майданчик перед старомонастирським корпусом.
  • 15:30. Тематичний брейн-ринг. Аудиторія П-3
  • Впродовж дня. Поширення листівок «Розмовляймо правильно!». Територія університету.