VІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів в Острозькій академії

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2010 №891 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2010/2011 навчальному році" повідомляємо, що фінальний етап VІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів відбудеться з 28 квітня по 2 травня 2011 року на базі Національного університету "Острозька академія" (Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2).

До участі запрошуються команди в складі 3-5 учнів 9-11 класів. Заявки на участь у турнірі надіслати до 15 квітня 2011 року на електронну адресу Національного університету "Острозька академія" turnir_zhurnalist@ukr.net з позначкою "Всеукраїнський турнір юних журналістів".

У заявці вказати прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, клас, навчальний заклад кожного члена команди, капітана та прізвище, ім'я, по батькові, посаду, телефон (домашній, робочий і мобільний) керівника команди, електронну адресу закладу, який відряджає команду. Учасникам команди необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток, керівникам команд – паспорт, документ, що підтверджує перерахунок коштів.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. За кожного учасника команди та керівника оргкомітетом встановлено внесок 600 грн. (шістсот гривень), які необхідно перерахувати до 22 квітня 2011 року на рахунок:

Реквізити: Міжнародний благодійний фонд "Відродження "Острозької академії".
Код ЄДРПОУ 26009760
Р/рахунок – 26001360044001
В Острозькому відділенні Рівненської філії КБ "Приватбанк".
У призначенні платежу вказати – безповоротна фінансова допомога на Всеукраїнський турнір юних журналістів.

Організаційний внесок з кожного члена журі 200 гривень

Контактні телефони:
(096)1714197 – Пухонська Оксана Ярославівна;
(098)2832162 – Мініч Лариса Степанівна;
(096)8006130 – Назарук Вікторія Михайлівна;
(03654) 2-29-49 – Поліщук Наталія Миколаївна.