Ігри третього туру Вищої ліги з софтболу в Острозькій академії

Із 7 по 10 липня в Національному університету «Острозька академія» відбудеться першість України із софтболу серед жіночих команд, а саме ігри третього туру Вищої ліги. Під час змагань зустрінуться 7 команд із шести міст України. Таким чином, до Острога завітають софтболісти із Сімферополя, Кіровограда, Донецька, Луганська та Рівного. Позмагається за першість і острозька команда.

Під час змагань відбудеться урочисте відкриття академічного софтбольного майданчика.