Третя міжнародна літня школа соціальних наук

Третя міжнародна літня школа соціальних наук в Україні  (Third International Social Science Summer School in Ukraine) «Soviet Legacies and post-Soviet Practices: Economics, Politics, and Everyday life» функціонуватиме на базі Національного університету «Острозька академія» у період з 4 до 10 липня 2011 року. Для того, щоб взяти участь у школі необхідно заповнити аплікаційну форму.

За докладнішою інформацією звертайтеся до Відділу міжнародного співробітництва НаУОА за тел.: (03654) 3-00-23

Аплікаційна форма
Файл .doc, 27 Кб