«Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

25-26 червня в Національному університеті «Острозька академія» пройде «Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

«Школа універсального журналіста» — це дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів. Мінімум теорії — максимум практичних вправ, корисного досвіду і дружнього, невимушеного спілкування!

- Як перевірити, чи журналістика — це справді твоє?
- Якими є основні риси та умови журналістської діяльності?
- Що таке новини і де їх шукати?
- Як брати інтерв’ю?
- Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики та літературознавства НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», ведучий телеканалу «Рівне-1», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста».

У програмі Школи, окрім занять, — екскурсія Острозькою академією та зустріч із її керівництвом.
По закінченні видається диплом. Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу.
Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.

Щоб подати заявку та отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на електронну адрусу vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефон для довідок: (050) 339-39-85.
Запис — до 16 червня. Прийом здійснюється за результатами співбесіди.

Група Школи універсального журналіста «В Контакте» — vkontakte.ru/club11146990