«Школа універсального журналіста» для учнів 9-11 класів

Дводенний тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів. Мінімум теорії — максимум практичних вправ, корисного досвіду і дружнього, невимушеного спілкування!

-        Як перевірити, чи журналістика — це справді твоє?
-        Якими є основні риси та умови журналістської діяльності?
-        Що таке новини і де їх шукати?
-        Як брати інтерв'ю?
-        Як готувати короткі інформаційні повідомлення?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв - викладач кафедри журналістики та літературознавства НаУ “Острозька академія”, головний редактор Видавничого дому “ОГО”, ведучий телеканалу “Рівне 1”, автор навчального посібника “Школа універсального журналіста”.

У програмі Школи, окрім занять, — екскурсія Острозькою академією та зустріч із її керівництвом.

По закінченні видається диплом.

Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу.

Учасники з інших регіонів забезпечуються гуртожитком.

Щоб подати заявку та отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім'я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефон для довідок: (050) 339-39-85.

Запис — до 20 квітня. Прийом здійснюється після очної співбесіди, яка проводиться в НаУ “Острозька академія”.

Група Школи універсального журналіста “В Контакте” - http://vkontakte.ru/club11146990