Круглий стіл «Форма правління в Україні: де-юре і де-факто»

У Національному університеті «Острозька академія» в рамках діяльності Центру політичних досліджень 7 квітня 2011 року о 13.00 год в залі засідань Вченої ради відбудеться круглий стіл на тему: «Форма правління в Україні: де-юре і де-факто».

Серед доповідачів:

• Ігор Коліушко – голова правління Центру політико-правових реформ;
  • Сергій Янішевський – завідувач відділу політичних стратегій Національного інституту стратегічних досліджень;
  • Роман Мартинюк – доцент кафедри державно-правових дисциплін НаУОА;
  • Віталій Ковальчук – доцент кафедри державно-правових дисциплін НаУОА.

Модератор:

Юрій Мацієвський – керівник Центру політичних досліджень.

Запрошуються усі бажаючі!

За детальнішою інформацією звертатися на кафедру політології Національного університету «Острозька академія».