Рекреація-2011 в Острозькій академії

16 червня о 16.30 год. на території спортивного комплексу Національного університету «Острозька академія» відбудеться щорічне культурно-спортивне свято «Рекреація», що сягає традицій, які існували в Острозькій академії ще у XVI столітті.

Це дійство є заключним етапом щорічної спартакіади «Здоров’я» та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя. Тож традиційно усі факультети змагатимуться у веселих спортивних конкурсах та насолоджуватимуться талантами своїх колег.

Проте цьогорічна «Рекреація» буде особливою, адже стане підсумком не лише спортивної та культурно-мистецької роботи студентів університету, а й завершить акцію «Найдовше письмове вшанування історії української пісні», що відбувалася в Острозькій академії в межах Року української пісні. Студенти, викладачі, працівники та гості університету виражали на папері свою любов до української пісні. Щирими словами, що розкривають почуття до рідної пісні, об’єднаними у довжелезну стрічку, під час Рекреації-2011 студенти огорнуть усю Острозьку академію. Планується, що вищевказана акція буде занесена до Книги рекордів України, адже стрічка із чотирьох тисяч аркушів стане найдовшим письмовим зізнанням в коханні українській пісні.

Окрім цього, студенти повторять нещодавно здійснений в рамках святкування Тижня гуманітарного факультету флешмоб «Академія танцює», або «OA-dance». Понад триста студентів пліч-о-пліч танцюватимуть під українську музику, зображаючи різноманітні фігури і виявляючи свою любов до академії, до української пісні, до України.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (03654) 2-34-96, Відділ зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» або за електронною адресою: press@oa.edu.ua