Презентація скульптур Петра Капшученка

6 жовтня о 12.00 в Підземній художній галереї Національного університету «Острозька академія» відбудеться презентація скульптур видатного графіка, скульптора та декоратора Петра Капшученка «Кармелюк» та «Благословіння». Роботи для університетського музею подарувала відома українська діячка, друг і меценат Острозької академії Броніслава Скорупська.

Подія відбудеться за участі представників урядових структур України, провідних українських музеїв та наукової громадськості.

Петро Капшученко — автор понад 7 тисяч скульптурних творів: проекти пам’ятників великій київській княгині Ользі та митрополиту Василю Липківському у Баунд-Бруку (США, штат Нью-Джерсі), численних скульптурних мініатюр на теми козацького побуту, скульптурних портретів Івана Мазепи, Тараса Шевченка тощо.