Олімпіада "Юний знавець англійської мови"

До уваги школярів та випускників шкіл!

Кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов пропонує Вам перевірити свої знання з англійської мови. Якщо Ви цікавитесь мовами, англомовними країнами та літературою, Вашій увазі пропонується олімпіада  "Юний знавець англійської мови".
Олімпіада відбудеться 26 березня 2011 року в Національному університеті "Острозька академія". Початок реєстрації о 9 годині.

Увага!
Для участі у будь-якому із запропонованих заходів слід зареєструватися на сайті http://moodle.uosa.uar.net та заповнити реєстраційну форму.