ІV Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

18 березня 2011 р.
в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться
ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»
Початок об 10.00 год.

Національний університет «Острозька академія», як осередок морально-етичного виховання, четвертий рік поспіль влаштовує такий захід з метою підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовнобагатої, національносвідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

Участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії» візьмуть близько двохсот учнів 1-11 класів із 17 областей України, що стали переможцями відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад та вивчають курси духовно-морального спрямування.

Олімпіада відбуватиметься за віковими категоріями: учні 1-2 класів, учні 3-4 класів; учні 5 класів; учні 6 класів; учні 7-9 класів; учні 10-11 класів.

Найкращі твори школярів будуть надруковані у збірнику «Юні знавці Біблії».

ІV Всеукраїнської олімпіади
“Юні знавці Біблії”

17 березня – заїзд учасників
 18 березня:

7.00 – 10.00 – заїзд, реєстрація учасників
 8.30 – 9.00 – молебень
 9.00 – 9.45 – сніданок
 9.45 – 10.30 – урочисте відкриття (аудиторія П-3)
10.30 – 12.00 – тестування (аудиторія П-3)
12.00– 14.30 – захист творів (навчальні аудиторії)
14.30 – 15.15 – обід
15.30 – 16.30 – нагородження, урочисте закриття
16.30 – 17.30 – екскурсії по Національному університету «Острозька академія», концерт за участю театру «Слово» та студентсько-викладацького хору храму Преп. Федора Острозького.