Набір на сертифікатну програму вивчення китайської мови продовжено!

Оголошується набір та продовження сертифікатної програми вивчення китайської мови.

Учасниками програми можуть стати як викладачі та студенти університету, так і всі охочі.

Заняття триватимуть із 12 вересня 2011 року по 1 червня 2012 року.

За детальнішою інформацією просимо звертатися до Відділу міжнародного співробітництва або за телефоном 097 817 27 60.

Розклад занять сертифікатної програмиРозклад занять сертифікатної програми
Файл .doc, 31,5 Кб