Круглий стіл «Актуальні проблеми розвитку фінансового сектору України»

Національний університет «Острозька академія»
Економічний факультет
Відділ зв'язків з громадськістю
Українське агенство фінансового розвитку

Круглий стіл
Актуальні проблеми розвитку фінансового сектору України
30 березня 2011 року (середа) Центральний корпус, ауд.№П-3, 14.00 год.

Розклад роботи

14.00 — відкриття круглого столу
Вітальне слово: Петро Кралюк, перший проректор з навчальної та наукової роботи НаУОА, доктор філософських наук, професор.

13.15-18.00
— заслуховування доповідей.
- Валерій Альошин, к.е.н., доц., заслужений економіст України, депутат Верховної Ради України ІІ, ІІІ, ІV скликань, Голова комітету з питань фінансів і банківської діяльності ( 1998-2002); перший заступник голови комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів  та інвалідів ( 2002-2006); Голова державної комісії регулювання ринків фінансових послуг ( 2006 — 2009); заступник міністра фінансів України ( 2009 — 2010). РИНКИ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЇХ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ.

- Володимир Фещенко, к.е.н., доц., Директор Українського агенства фінансового розвитку. СУЧАСНИЙ  СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО ФІНАНСОВОГО РИНКУ.

- В'ячеслав Шинін, к.е.н., доц.Житомирської філії Європейського університету, начальник Житомирського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку ( 1996 — 2011).ПРОБЛЕМИ РЕФОРМУВАННЯ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ.

Заключне слово: Андрій Цапін, старший викладач, в.о.декана економічного факультету.

18.00 — неформальне спілкування.

Інші учасники круглого столу:

• Світлана Левицька, д.е.н., проф.кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій в економіці НаУОА.
  • Людмила Козак, к.е.н., доц.кафедри фінансів НаУОА;
  • Ольга Дем'янчук, к.е.н., доц., завідувач кафедри фінансів НаУОА;