Круглий стіл «Сучасний стан і тенденції розвитку медіасфери в Україні»

До уваги журналістів, дослідників та фахівців у медійній галузі!

Центр політичних досліджень НаУОА, спільно з Культурно-мистецьким центром та Відділом зв’язків з громадськістю НаУОА,

оголошує про проведення круглого столу

«СУЧАСНИЙ СТАН І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МЕДІАСФЕРИ В УКРАЇНІ»

Острог, 02 березня 2011 р.

Мета проведення заходуобговорення журналістами, науковцями та практиками, аспірантами, пошукачами, представниками державних органів влади та всіма зацікавленими особами актуальних проблем інформаційної сфери України, а також – пошук шляхів їх вирішення.

Робота круглого столу планується за такими тематичними напрямками:

• інформаційна політика та безпека;
  • законодавче регулювання інформаційних процесів в Україні;
  • трансформація суспільної свідомості у контексті формування інформаційного суспільства;
  • проблеми і перспективи розвитку вітчизняної медіасфери.

Робочі мови – українська, англійська.

Форми участі у круглому столі:

- усна доповідь (конкурсний відбір);

- участь без доповіді в рамках обговорення (без обмежень, за умови попередньої реєстрації).

Для участі у круглому столі необхідно надіслати до оргкомітету заяву (зразок додається) на електронну адресу: helentokar@gmail.com до 25 лютого 2011 р.

З питань організації круглого столу звертатися за тел.:

097 698 53 83 – Токар Олена Василівна;

096 742 00 84 – Швая Дар’я Василівна;

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що організаційний внесок учасники не сплачують, однак повністю покривають витрати на проїзд, проживання та харчування впродовж проведення круглого столу за власний кошт (або за рахунок організації, що відряджає).