Корпоративна вечірка документознавців

До уваги студентів, випускників та викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, корпоративна вечірка документознавців відбудеться 9 квітня 2011 року 0 19.00 в кафе «Оазис».

Тематика вечірки «Cinema», а тому передбачає дрес-код в образі героїв кіно будь-якого періоду та країни.

Орієнтована ціна заходу: 50 грн. Оплату необхідно здійснити до 1 квітня 2011 року.

Детальнішу інформацію можна отримати у старости групи Д-42 Янко Іванни за телефоном: (096) 7897906 або в групі Вконтакте під назвою КОРПОРАТИВНА ВЕЧІРКА ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВ 2011.