Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення»

3–4 листопада 2011 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення».

Робота конференції планується за такими напрямами:

• назрілі проблеми культури української мови в сучасній лінгвістиці;
  • орієнтування підготовки майбутніх учителів-словесників на новий зміст мовної освіти;
  • компетентнісний підхід до формування й оцінювання навчальних досягнень школярів з української мови.

Матеріали будуть опубліковані в збірнику «Наукові записки. Серія «Філологічна», затвердженому ВАК України.

Для участі в конференції запрошуються викладачі ВНЗ, докторанти, аспіранти та магістри.

Вимоги до статей та заявка учасникаВимоги до статей та заявка учасника
Файл .doc, 168 Кб