24 листопада 2011 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться І Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Політична свідомість у посттоталітарному соціокультурному просторі».

Перелік тематичних напрямів роботи конференції:

• Політична свідомість українців у постбіполярну епоху.
  • Політична соціалізація в умовах сучасних соціально-політичних перетворень.
  • Політична культура: стан, проблеми та шляхи їх вирішення.
  • Методи психологічного втручання у політику.
  • Політичне лідерство. Політичні еліти.
  • Політична пропаганда та контрпропаганда. Технології формування політичного іміджу.
  • Ментальні репрезентації у виступах політиків (когнітивна психологія).
  • Сучасна українська політична блогосфера.

Інформаційний лист та заявка на участь в конференціїІнформаційний лист та заявка на участь в конференції
Файл .doc, 41 Кб