5 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» відбудеться Регіональна науково-практична конференція «Острозька академія: історичні традиції та сучасність», присвячена 435-річчю з часу заснування університету.

Початок роботи конференції о 12. 00 год. в актовій залі.

Регламент роботи:
Доповіді – до 20 хв.

1. Вітальне слово
Проректор з наукової і навчальної роботи НаУОА, доктор філософських наук, професор Петро Михайлович Кралюк

Доповіді

2. Острозька академія в інтелектуальній історії України
Проректор з наукової і навчальної роботи НаУОА, доктор філософських наук, професор Петро Кралюк

3. Маєткове забезпечення Острозької академії
Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії ім. професора Миколи Ковальського Віктор Атаманенко

4. Антична традиція в працях острозького культурно-освітнього центру
Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри країнознавства Петро Кулаковський

5. Лист Іпатія Потія до Клірика Острозького як пам’ятка української полемічної літератури кінця XVI ст.
Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Ярослава Бондарчук

6. Історія Острога та Дермані на сторінках «Вестника Юго-Западной и Западной России»
Магістр історії, заступник директора з наукової роботи Нетішинського краєзнавчого музею Тарас Вихованець

7. Пивниці на Волині в ХVІ-ХVІІ ст.
Художник-реставратор Державного історико-культурного заповідника м. Острога Микола Бендюк

8. Острозький переклад «Книги проти єретиків» Феодора Абу Курри 1611 року
Кандидат історичних наук, старший викладач кафедри релігієзнавства Михайло Якубович

9. Роль музеїв історії НУОА як засіб збереження та популяризації історії Острозької академіїКандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії ім. професора Миколи Ковальського Анастасія Хеленюк