Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії до Острозької академії

До Національного університету «Острозька академія» 13 грудня 2011 року завітають представники Посольства Індонезії в Україні.

У складі закордонної делегації до університету приїдуть Надзвичайний і Повноважний Посол пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат, Радник-посланник з політичних питань пані Піндах Естуті Сунарто, Другий секретар з інформаційних та соціально-культурних питань пані Тереза Амран, Третій секретар з політичних питань пані Ерлі Віджаяні та співробітник Відділу інформаційних та соціально-культурних питань пан Прабово Хіваман.

У рамках візиту пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат прочитає лекцію на тему: «Розвиток демократії в Індонезії» для студентів Національного університету «Острозька академія». Захід розпочнеться о 12.20 в актовій залі університету.