Конкурс між гуртожитками «Гуртом»

Конкурс відбудеться 26 жовтня о 18.00 в Культурно-мистецькому центрі.

Положення про конкурс між гуртожитками «Гуртом»

«Гуртом» — змагання між студентами та працівниками Острозької академії, які проживають в університетських гуртожитках. Метою заходу є урізноманітнення культурного довілля спудеїв та співробітників університету, згуртування їх навколо спільної мистецької діяльності, створення у студмістечках підгрунтя для повноцінного спілкування молоді та живого діалогу поза межами побутової чи навчальної тематики.

Організатором конкурсу є Культурно-мистецький центр за сприяння Братства спудеїв та ректорату Національного університету «Острозька академія».

Учасниками змагання є команди мешканців кожного гуртожитка НаУОА, які формують не більше, ніж 15 осіб, визначених на загальних зборах гуртожитка. Право на участь у конкурсі мають також команди котеджевого містечка працівників Академії. Реєстрація команд триває до 16 вересня 2011 р. включно і здійснюється шляхом подання заяви директору КМЦ із переліком учасників, задіяних у змаганні.

Конкурс передбачає виступ кожної команди тривалістю до 15 хвилин у вигляді цілісної композиції мистецьких номерів — вокалу, гри на музичних інструментах, танців, гумористичного чи розмовного жанрів і т. ін.

Учасники змагання «Гуртом» повинні дотримуватися морально-етичної концепції Острозької академї, орієнтуватися на високі естетичні зразки та пропагувати позитивний образ здорового, активного та культурно насиченого життя.

За змістовне наповнення номерів та їх презентацію відповідальність несуть старости гуртожитків. Культурно-мистецький центр залишає за собою лише право редагувати сценарії команд у разі їх невідповідності ідейним принципам НаУОА. Відповідно, учасники змагання повинні до 30 вересня 2011 року надати КМЦ повні сценарії своїх виступів, узгодити зі світло-, звукооператором та завідуючим студентським клубом усі технічні моменти, а також зобов’язані продемонструвати свою підготовку до конкурсу на генеральних репетиціях.

Журі конкурсу призначається Оргкомітетом з метою об’єктивного, незалежного та компетентного оцінювання виступів команд. Рішення журі щодо переможця є остаточним та не підлягає оскарженню.

Переможці нагороджуються грамотами та цінними подарунками.