«Журналістика – це…»

На честь Дня журналіста, який в Україні з 1992 року святкують 6 червня — у день, коли Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів. На честь свого професійного свята студенти спеціальності «Журналістика», яку цього навчального року відкрили в Національному університеті «Острозька академія», влаштовують акцію «Журналістика — це...».

Під час великої перерви 7 червня група Ж-11 звертатиметься до студентів та викладачів із проханням дати визначення складному поняттю журналістики, щодо якого існує безліч поглядів та думок.

У подарунок учасники акції отримають кольорові листівки із дотепними побажаннями.

Найкращі коментарі й висловлювання про журналістику із вказівкою на автора будуть розміщені на дошці оголошень гуманітарного факультету.