Гімн студентів без кордонів

Дорогі друзі!

Невдовзі усі ми відзначатимемо спільне для нас свято — Міжнародний день студента. Уже звичні студентські фестивалі, концертні програми та вечори — це невід’ємна частина молодіжних розваг, але цей перелік варто доповнити новими змістовними заходами.

Національний університет «Острозька академія» як наступник першого вищого навчального закладу Східної Європи підтримує традицію класичної освіти та поширення якісних естетичних смаків і глибоких моральних цінностей серед молоді. Саме тому ми пропонуємо вам 17 листопада 2011 року приєднатися до унікальної акції — «Гімн студентів без кордонів», під час якої студенти з різних навчальних закладів одночасно виконають гімн «Gaudeamus».

Мета цього заходу — не просто об’єднати студентів різних ВНЗ України та закордоння, а й продемонструвати те, що сучасна якісна освіта не має меж, наша молодь має реальні можливості самореалізуватися без просторових, національних чи інших обмежень.

Ми пропонуємо вам підготувати на свій розсуд колектив студентів, який зміг би приєднатися до цього дійства. Йдеться не обов’язково про хор чи вокальний ансамбль, адже гімн студентів може звучати не менш щиро та піднесено і у виконанні всіх охочих. Усі ВНЗ, які приєднаються до акції, завчасно отримають однаковий варіант твору «Gaudeamus», щоб 17 листопада о 10:00 год. за київським часом одночасно заспівати цей міжнародний гімн.

Приєднуйтеся до акції «Гімн студентів без кордонів», і ми разом зробимо День студента-2011 справжнім святом активної та свідомої молоді!

Приєднатися до акції та дізнатися про всі деталі її проведення ви можете за електронною адресою kmc@oa.edu.ua або за тел. +380967420084 (директор Культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія» Дар’я Швая).