«Динамо» (Київ) в Острозькій академії

Національний університет «Острозька академія» 22 вересня 2011 року відвідають гравці ФК «Динамо Київ» Віталій Косовський, Олег Саленко, Віктор Хлус, Юрій Дмитрулін та Сергій Нагорняк.

Візит гравців київського «Динамо» до навчального закладу відбудеться у рамках традиційного турніру, присвяченого пам’яті першого тренера з футболу в Острозі Миколи Пугача, учнем якого був, до речі, Віталій Косовський. У актовій залі Острозької академії о 10.30 усі охочі матимуть можливість поспілкуватися з відомими футболістами та взяти в них автографи.

О 12.00 на стадіоні університету планується проведення турніру за участі команди викладачів Острозької академії, команди ветеранів Острога та Острозького району, а також самих гравців ФК «Динамо Київ».